Ahrar Institute of Technology and Higher Education
امروز : 0
دیروز : 0
7 روز گذشته : 0
ماه : 33399
سال : 559925
کل : 6338695

صندوق رفاه

    

" باسمه تعالی "

 

دانشجویان به منظور دریافت تسهیلات رفاهی و مالی در تمامی مقاطع می توانند از طریق صندوق رفاه دانشجویی زیر نظر وزارت علوم اقدام نمایند. همچنین متقاضیان دریافت وام های دانشجویی می بایست برای ثبت نام به سایت صندوق رفاه دانشجویی به نشانی swf.ir مراجعه کرده تا بتوانند پس از ثبت درخواست در نوبت تسهیلات قرار بگیرند.

صندوق رفاه دانشجویی به منظور کمک به تامین هزینه های تحصیلی دانشجویان هر ساله وام هایی نظیر وام مسکن، ازدواج، شهریه، ضروری و تحصیلی به دانشجویان ارائه می دهد. این صندوق علاوه بر اعطای انواع وام های دانشجویی، خدماتی نظیر نظارت بر امور تغذیه و خوابگاه های دانشجویی را نیز بر عهده دارد.

 

 

سرکار خانم  شریف - کارشناس صندوق رفاه موسسه

 درجه علمی: کارشناسی ارشد فیزیولوژی

داخلی : 114

 

.................................................................................................................

 

اطلاعیه ها

مطالب و لینک های مهم

 

راهنمای ورود به سایت صندوق رفاه دانشجویی www.swf.ir

همان طور که در قبل اشاره شد، برای دریافت وام های دانشجویی می بایست در پورتال صندوق رفاه دانشجویی به آدرس www.swf.ir تشکیل پرونده داده و برای ثبت نام وام اقدام نمایید. در ادامه برای اطلاع بیشتر دانشجویان، راهنمای تصویری ثبت نام در سایت صندوق رفاه و ورود به پورتال دانشجویی شرح داده شده است. دانشجویان گروه پزشکی و پیراپزشکی برای دریافت وام دانشجویی می توانند از وام دانشجویی وزارت بهداشت استفاده نمایند.

به سایت صندوق رفاه دانشجویان به آدرس اینترنتی www.swf.ir مراجعه و با کلیک بر روی سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان، گزینه ثبت نام کاربر جدید را انتخاب کنید.

 

 

در ابتدا نیار به درج کد ملی و شماره تماس فرد می باشد. پس از وارد کردن این اطلاعات بر روی بررسی شماره تماس کلیک کنید.

 


 

کد احراز هویت به شماره تماس کاربر ارسال خواهد شد، کد را در بخش زیر وارد نموده و بر روی کلید ورود کلیک کنید.

 

 

فرم نام نویسی اولیه تکمیل و گزینه "ثبت نام" را انتخاب کنید.

 

 

در این مرحله پس از ثبت اطلاعات به صفحه اصلی سامانه منتقل خواهید شد. پس از وارد نمودن کدملی و رمز عبور مجددا وارد پورتال شده و فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

 

پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده، صحت آنها بررسی خواهد شد و در صورت صححیح بودن اطلاعات تایید خواهند شد. متقاضیانی که در پورتال صندوق رفاه دانشجویی ثبت نام کرده اند، ممکن است با مشکلاتی از قبیل فراموشی رمز عبور، عدم نمایش صفحه تاییدیه پرداخت و یا موارد دیگری مواجه شوند. برای راه حل های رفع این مشکلات مقاله زیر را مطالعه کنید.