Ahrar Institute of Technology and Higher Education
امروز : 0
دیروز : 0
7 روز گذشته : 0
ماه : 0
سال : 0
کل : 2719168

صندوق رفاه

     

"باسمه تعالی"

   

قابل توجه کلیه دانشجویان متقاضی وام شهریه غیرانتفاعی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

 

مـراحـل دریـافـت وام شهـریـه غیـرانتفـاعـی:

دانشجویان متقاضی می بایست با توجه به مراحل زیر به همراه تأییدیه انتخاب واحد خود در نیمسال جاری  در مهلت  مقرر  اعلام شده در ابتدای هر نیمسال و در ساعات اداری، بعد از انجام مراحل ذیل حضوراً به امور دانشجویی و فرهنگی موسسه مراجعه نمایند :

    

توجه: جهت استفاده از سامانه صندوق رفاه باید حتما از مرورگر Internet Explorer استفاده نمایید.

  

دانشجویانی که برای اولین بار تشکیل پرونده می دهند :

در ابتدا  ...... مراجعه به سایت پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به نشانی :  www.bp.swf.ir و لینک تشکیل پرونده  و ثبت دقیق اطلاعات شخصی.

 

- دریافت فرم های 1 و 2 و 3  درخواست وام از اموردانشجویان یا سایت موسسه (جهت دریافت فرم ها اینجا کلیک کنید...) و تکمیل آنها .

 

- مراجعه به دفاتر اسناد رسمی ( به همراه ضامن کارمند یا بازنشسته دولتی )  و  دریافت فرم تعهد محضری .

 

- تحویل  هرسه فرم درخواست وام ، سند تعهد محضری ، یک سری کپی صفحات شناسنامه و  کارت ملی دانشجو (پشت و رو) ، گواهی کسرحقوق و کپی حکم کارگزینی ضامن به امور دانشجویان موسسه  ( جهت تأیید دانشگاه و قرار گرفتن در لیست وام نیمسال )

 

دانشجویانی که درنیمسالهای گذشته تشکیل پرونده داده اند :

 مراجعه به سایت پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به نشانی  : www.bp.swf.ir و لینک ورود به پرتال فاز 2  با کد ملی به همراه خط های تیر به عنوان نام کاربری و  رمز عبور  و تکمیل  فرم  درخواست وام  و ثبت نوع وام  شهریه غیرانتفاعی  ( مشاهده پیغام در لیست تأیید دانشگاه ) .

 

* مهلت درخواست وام  قبل از انتخاب واحد هر نیمسال از طریق وب سایت موسسه و تابلوی اعلانات امور دانشجویی اطلاع رسانی می شود.

   

«   امـور دانشجـویـی و فـرهنگـی مـوسسه آمـوزش عـالی احـرار رشت »